KONST / Litografier / Färglitografi 10515014
nr 1051 5014
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Waxholmsbåt, Östanå I, HC-upplaga, signerad. - 77, motivet: 46x38
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:30:10
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö